Odwiedziny Techników z EKO-WIATR BIS w naszej szkole!
W minionym tygodniu uczniowie klas I-III mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez specjalistów z firmy EKO-WIATR BIS. Tematem spotkania były odnawialne źródła energii, a także codzienna praca techników na farmach wiatrowych i fotowoltaicznych.
Nasi młodzi uczniowie z ogromnym zainteresowaniem słuchali o tym, jak działa energia wiatrowa i słoneczna. Dzięki interaktywnym zajęciom mogli dowiedzieć się, jak ważna jest ochrona środowiska i jakie korzyści płyną z wykorzystywania odnawialnych źródeł energii.
Dziękujemy technikom za zaangażowanie i przekazanie naszej młodzieży cennej wiedzy. Mamy nadzieję, że te inspirujące warsztaty zaszczepią w naszych uczniach pasję do ekologii i technologii, a w przyszłości zaowocują wyborem zawodu związanego z odnawialnymi źródłami energii.
To spotkanie było dla nas wszystkich bardzo wartościowym doświadczeniem i mamy nadzieję na kolejne tego typu inicjatywy w przyszłości!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!