Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 21 czerwca 2024
Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
pochmurno
12°C

Akcja Przerwa na czytanie

Ocena 0/5

Nasza szkoła wzięła  udział w IV Międzynarodowej edycji VIII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie. Wydarzenie odbywa się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom. Celem akcji było m. in. promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, zachęcenie uczniów do sięgania po różne teksty literackie i nieliterackie w każdej sytuacji.
Wydarzenie to w naszej szkole odbyło się w środę 25 października, na  trzech przerwach. W tym czasie cała społeczność szkolna zagłębiła się w świecie literatury. Najmłodszym czytali zaproszeni goście: Pani Jadwiga Stępniak, dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły.  Uczniowie klas czwartych i piątych czytali  fragmenty Ciumkowych opowieści Pawła Beręsewicza. Zainteresowały ich przygody Grzegorza, o których chętnie i żywo dyskutowali.
W klasach szóstych  czytały koleżanki z Samorządu  Uczniowskiego. Starsi uczniowie natomiast sięgnęli po teksty  filozoficzne. Były to rozważania: O szczęściu , mądrości i doświadczeniu Tatarkiewicza. Wymieniali się spostrzeżeniami nt. wartości w życiu, udzielali sobie rad, jak być szczęśliwym, czym jest mądrość.
 Był to  dla nas wyjątkowy dzień, spędzony z książkami. W ten niecodzienny sposób udowodniliśmy, że można czytać zawsze i wszędzie. Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia.

Galeria zdjęć

Akcja Przerwa na czytanie 18 Akcja Przerwa na czytanie 17 Akcja Przerwa na czytanie 16 Akcja Przerwa na czytanie 15 Akcja Przerwa na czytanie 14 Akcja Przerwa na czytanie 13 Akcja Przerwa na czytanie 12 Akcja Przerwa na czytanie 11 Akcja Przerwa na czytanie 10 Akcja Przerwa na czytanie 9 Akcja Przerwa na czytanie 8 Akcja Przerwa na czytanie 7 Akcja Przerwa na czytanie 6 Akcja Przerwa na czytanie 5 Akcja Przerwa na czytanie 4 Akcja Przerwa na czytanie 3 Akcja Przerwa na czytanie 2 Akcja Przerwa na czytanie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.