Dzień Tabliczki Mnożenia – 15 listopada
15 listopada w naszej szkole odbył się wyjątkowy Dzień Tabliczki Mnożenia! Była to okazja, aby w nietypowy i angażujący sposób sprawdzić swoją znajomość mnożenia oraz świetnie się bawić.
Największą atrakcją dnia była gra, w której uczniowie musieli znaleźć swoją parę. Jeden z nich miał na karteczce zapisane działanie, a drugi – wynik. Zadaniem było odnalezienie osoby, z którą tworzyli zgodną parę. W ten sposób uczniowie nie tylko utrwalali tabliczkę mnożenia, ale także uczyli się współpracy i szybkiego myślenia.
Kolejną niespodzianką była sekretna wiadomość, która wymagała rozwiązania działań z tabliczki mnożenia. Każdy wynik odpowiadał konkretnej literze alfabetu, co pozwoliło uczniom odczytać ukrytą treść.
Dzień Tabliczki Mnożenia był pełen uśmiechów, kreatywności i matematycznej rywalizacji. Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywny udział.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!