Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Czwartek, 20 czerwca 2024
Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
pochmurno
13°C

Edukacja z wojskiem w Szkole Podstawowej im.Rodziny Szreiber w  Mikołajkach Pomorskich.

Ocena 0/5

Zachowanie w sytuacjach zagrożenia wewnętrznego i zewnętrznego, cyberbezpieczeństwo i rozpoznawanie niebezpieczeństwa – to główne tematy o jakich rozmawiali z uczniami naszej szkoły żołnierze 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku: st. sierżant B.Rochmiński, st.kapral  M.Osuch, kapral Brian Taczała, szer. Kinga Maj. Warsztaty odbyły się w ramach ogólnopolskiego projektu „Edukacja z wojskiem”. W spotkaniu wzięła udział klasa 7b.                                                                                                                                                        To bardzo ważne, że wojsko chce dzielić się z uczniami swoją wiedzą i rozwiązaniami, jakie należy stosować podczas nagłych sytuacji i zagrożeń  . Polega na przeprowadzeniu przez żołnierzy Wojska Polskiego specjalnie przygotowanych szkoleń w szkołach podstawowych. Jego głównym celem jest podniesienie świadomości dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa i obronności oraz kształtowanie podstawowych nawyków, umiejętności z zakresu obrony i ochrony ludności oraz zachowania w sytuacjach kryzysowych. Warsztaty  łączą teorię i praktykę. Zawierają treści z pogranicza wojskowości, obronności, bezpieczeństwa, pomocy medycznej oraz obrony cywilnej. Uczniowie zapoznali się m.in. z zasadami alarmowania, sposobami szukania i wzywania pomocy, podstawami ewakuacji i schronienia oraz nawykami udzielania pomocy. Wojskowi szkoleniowcy poprowadzili zajęcia w sposób ciekawy, praktyczny, dostosowany do wieku i  przede wszystkim przyjazny. Po zakończonych zajęciach wszyscy uczniowie otrzymali certyfikaty i podziękowali  żołnierzom, że w ramach swojej dobrowolnej służby prowadzą takie zajęcia.

Poniżej galeria zdjęć ze spotkania

 

Galeria zdjęć

Edukacja z wojskiem w Szkole Podstawowej im.Rodziny Szreiber w  Mikołajkach Pomorskich. 9 Edukacja z wojskiem w Szkole Podstawowej im.Rodziny Szreiber w  Mikołajkach Pomorskich. 8 Edukacja z wojskiem w Szkole Podstawowej im.Rodziny Szreiber w  Mikołajkach Pomorskich. 7 Edukacja z wojskiem w Szkole Podstawowej im.Rodziny Szreiber w  Mikołajkach Pomorskich. 6 Edukacja z wojskiem w Szkole Podstawowej im.Rodziny Szreiber w  Mikołajkach Pomorskich. 5 Edukacja z wojskiem w Szkole Podstawowej im.Rodziny Szreiber w  Mikołajkach Pomorskich. 4 Edukacja z wojskiem w Szkole Podstawowej im.Rodziny Szreiber w  Mikołajkach Pomorskich. 3 Edukacja z wojskiem w Szkole Podstawowej im.Rodziny Szreiber w  Mikołajkach Pomorskich. 2 Edukacja z wojskiem w Szkole Podstawowej im.Rodziny Szreiber w  Mikołajkach Pomorskich. 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.