Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 21 lipca 2024
Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
pochmurno
25°C

Event na temat: Łamania stereotypów, akceptacji dla różnorodności, odmienności, tolerancji.

Ocena 0/5

Sprawozdanie z pikniku organizowanego w klasach 4-8 w formie  eventu na temat:

 Łamania stereotypów, akceptacji dla różnorodności, odmienności, tolerancji.

Dnia 04. 06 2024r. w naszej szkole w związku ze szkolnymi obchodami Dnia Dziecka, wstępnie rozpoczęto realizację Projektu:                                   

 Regionalne wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych w pomorskich szkołach.
 Podczas tego pikniku, zostały zorganizowane działania w formie zajęć z: dramy, muzyki, zabaw i gier integracyjnych oraz prac twórczych.

Działania dla klas rozpoczęły się o godzinie 9.00 i trwały do godziny 11.30. 

W tym czasie miały miejsce:

 9.00 - 10.00 :  klasy wraz z wychowawcami miały za zadanie stworzyć techniką dowolną, plakat i hasło pt. „Tolerancja” lub   „Akceptacja dla odmienności” , które następnie zostały wyeksponowane na boisku szkolnym.                            

10.00 - 11.30: W tym czasie klasy 4-8, brały czynny udział, przechodząc od stacji do stacji, w poszczególnych zabawach i zadaniach.

A.     stacja muzyczna – prowadząca: Katarzyna Goik:

aktywność ruchowa przy muzyce: taniec integracyjny dla klas w formie pociągu oraz  z wykorzystaniem hula-hop.

B.    stacja drama- prowadząca: Marzena Pallach- Żyra:

przedstawienia w postaci rzeźby z samych siebie wylosowanych elementów tzw.:  „Rzeźbę”

C.    zabawy integracyjne: prowadząca: Marzena Król:

klasowe skoki przez skakankę, zabawa ,,Pajęczyna przyjaźni”

D.    zadanie twórcze: prowadzący: Robert Felski:

klasy mając do dyspozycji odpowiednie klocki budowały wieżę.

 

Wszystkie zadania zostały przez klasy bardzo chętnie przyjęte i wykonane.

Klasy w pewnych aspektach , kontynuowały poznane działania w następnych dniach zajęć szkolnych. Piknik był entuzjastycznie przyjęty zarówno przez dzieci, rodziców, nauczycieli jak i dyrekcję.

Klasy I - III.

Ten dzień w naszej szkole upłynął w wyjątkowej atmosferze. Zamiast tradycyjnych lekcji uczniowie klas I-III uczestniczyli w zabawach zorganizowanych przez animatorów. Podczas pikniku wszyscy wesoło się bawili, można było wziąć udział w konkurencjach i konkursach sportowych, zespołowych i indywidualnych: przeciąganie liny, wyścigi na nartach, zabawy z chustą animacyjną, zapasy, a także puszczać ogromne bańki mydlane oraz skorzystać z malowania twarzy. Największą atrakcją imprezy okazały się dmuchańce. Zapewniły dzieciom mnóstwo frajdy, jednocześnie stały się wspaniałą formą aktywności na świeżym powietrzu. Konkursy były nagradzane drobnymi słodkimi upominkami. W czasie eventu wszyscy mogli raczyć się watą cukrową oraz lodami. To był bardzo miły i wyczerpujący dzień. Pogoda dopisała, a uczniowie bawili się dobrze i byli bardzo zadowoleni.

Galeria zdjęć

Dzień dziecka_SP 100 Dzień dziecka_SP 99 Dzień dziecka_SP 98 Dzień dziecka_SP 97 Dzień dziecka_SP 96 Dzień dziecka_SP 95 Dzień dziecka_SP 94 Dzień dziecka_SP 93 Dzień dziecka_SP 92 Dzień dziecka_SP 91 Dzień dziecka_SP 90 Dzień dziecka_SP 89 Dzień dziecka_SP 88 Dzień dziecka_SP 87 Dzień dziecka_SP 86 Dzień dziecka_SP 85 Dzień dziecka_SP 84 Dzień dziecka_SP 83 Dzień dziecka_SP 82 Dzień dziecka_SP 81 Dzień dziecka_SP 80 Dzień dziecka_SP 79 Dzień dziecka_SP 78 Dzień dziecka_SP 77 Dzień dziecka_SP 76 Dzień dziecka_SP 75 Dzień dziecka_SP 74 Dzień dziecka_SP 73 Dzień dziecka_SP 72 Dzień dziecka_SP 71 Dzień dziecka_SP 70 Dzień dziecka_SP 69 Dzień dziecka_SP 68 Dzień dziecka_SP 67 Dzień dziecka_SP 66 Dzień dziecka_SP 65 Dzień dziecka_SP 64 Dzień dziecka_SP 63 Dzień dziecka_SP 62 Dzień dziecka_SP 61 Dzień dziecka_SP 60 Dzień dziecka_SP 59 Dzień dziecka_SP 58 Dzień dziecka_SP 57 Dzień dziecka_SP 56 Dzień dziecka_SP 55 Dzień dziecka_SP 54 Dzień dziecka_SP 53 Dzień dziecka_SP 52 Dzień dziecka_SP 51 Dzień dziecka_SP 50 Dzień dziecka_SP 49 Dzień dziecka_SP 48 Dzień dziecka_SP 47 Dzień dziecka_SP 46 Dzień dziecka_SP 45 Dzień dziecka_SP 44 Dzień dziecka_SP 43 Dzień dziecka_SP 42 Dzień dziecka_SP 41 Dzień dziecka_SP 40 Dzień dziecka_SP 39 Dzień dziecka_SP 38 Dzień dziecka_SP 37 Dzień dziecka_SP 36 Dzień dziecka_SP 35 Dzień dziecka_SP 34 Dzień dziecka_SP 33 Dzień dziecka_SP 32 Dzień dziecka_SP 31 Dzień dziecka_SP 30 Dzień dziecka_SP 29 Dzień dziecka_SP 28 Dzień dziecka_SP 27 Dzień dziecka_SP 26 Dzień dziecka_SP 25 Dzień dziecka_SP 24 Dzień dziecka_SP 23 Dzień dziecka_SP 22 Dzień dziecka_SP 21 Dzień dziecka_SP 20 Dzień dziecka_SP 19 Dzień dziecka_SP 18 Dzień dziecka_SP 17 Dzień dziecka_SP 16 Dzień dziecka_SP 15 Dzień dziecka_SP 14 Dzień dziecka_SP 13 Dzień dziecka_SP 12 Dzień dziecka_SP 11 Dzień dziecka_SP 10 Dzień dziecka_SP 9 Dzień dziecka_SP 8 Dzień dziecka_SP 7 Dzień dziecka_SP 6 Dzień dziecka_SP 5 Dzień dziecka_SP 4 Dzień dziecka_SP 3 Dzień dziecka_SP 2 Dzień dziecka_SP 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.