Sobota, 02 grudnia 2023
Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
pochmurno
-2°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich

Ocena 0/5

27.10.20223 r. Szkolna Biblioteka w Mikołajkach Pomorskich wspólnie z Biblioteką Publiczną zorganizowały konkurs pięknego czytania dla kl. 3a i 3 b.  Rok 2023 został ustanowiony przez Sejm rokiem Aleksandra Fredry dlatego  uczestnicy czytali utwory komediopisarza. Trzecioklasiści obejrzeli krótką prezentację o życiu i twórczości Aleksandra Fredry, następnie  rozwiązali quiz.
Podczas czytania ocenie  podlegały: płynność, tempo  i poprawność czytania oraz  intonacja.  Nad przebiegiem konkursu i oceną umiejętności czytelniczych trzecioklasistów czuwały jego organizatorki oraz wychowawczynie  klas trzecich.
Mistrzem czytania został Maksymilian Nierzwicki, II miejsce zdobył Jakub Korytkowski.
Natomiast III miejsce zostało przyznane Ignacemu Skoczyńskiemu.
Wyróżnienia uzyskali:
Kacper Kędzierski
Julia Mateusiak
Jan  Izdepski
Dzieci otrzymały  dyplomy i książeczki.
Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i zachęcamy do odwiedzania bibliotek.

Galeria zdjęć

Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 39 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 38 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 37 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 36 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 35 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 34 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 33 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 32 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 31 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 30 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 29 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 28 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 27 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 26 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 25 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 24 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 23 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 22 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 21 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 20 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 19 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 18 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 17 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 16 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 15 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 14 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 13 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 12 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 11 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 10 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 9 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 8 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 7 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 6 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 5 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 4 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 3 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 2 Konkurs pięknego czytania dla klas trzecich 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.