Sobota, 02 grudnia 2023
Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
pochmurno
-2°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Sprawozdanie z pobytu klas Vb i VIIb SP na Zielonej Szkole w Brachlewie.

Ocena 0/5

„ Powiedz mi – zapomnę. 
Pokaż mi - a zapamiętam. 
Pozwól mi działać – a zrozumiem”
Konfucjusz

   Zielona szkoła - to forma edukacji, która jest źródłem twórczej pracy nauczyciela i ucznia. Ma spełniać określone cele dydaktyczno-wychowawcze i integracyjne. Uczenie się przez przeżywanie przynosi większe efekty, niż nauka w szkolnej ławce, dlatego w tym roku szkolnym zorganizowano dla uczniów pobyt w Brachlewie pod hasłem „Doświadczyć samemu, by zrozumieć lepiej”. Dzięki temu nasi uczniowie mieli szansę bezpośredniego poznawania przyrody i pięknych zakątków naszego kraju, a jednocześnie możliwość bezpośredniego przeżywania i działania.                                                        

 Wyjazd uczniów był również idealną okazją do nauki samodzielności i odpowiedzialności. Systematycznie wdrażano zasady kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych oraz zasady savoir – vivre przy stole. Zielona szkoła okazała się też bardzo dobrym sposobem na integrację. Uczniowie wykonywali razem zadania i uczestniczyli we wspólnych zabawach .          

Program zielonej szkoły był bardzo napięty i wypełniony różnymi atrakcyjnymi zajęciami, spacerami i zabawami. Nikt nie mógł narzekać na nudę. Uczniowie podczas pieszych wędrówek mieli okazję poznać faunę i florę okolicznych lasów . Oprócz codziennych zajęć dydaktycznych uczestniczyli w licznych grach i zabawach sportowych. Pobyt na Zielonej Szkole dostarczył uczniom nowych wrażeń, doświadczeń i pozytywnych przeżyć. Każdy uczeń miał szansę pokazania się z jak najlepszej strony.                                                          

Czas minął bardzo szybko, do domu wrócili uśmiechnięci i zadowoleni, z mnóstwem  miłych wspomnień.

Galeria zdjęć

Zielona szkoła w Brachlewie 57 Zielona szkoła w Brachlewie 56 Zielona szkoła w Brachlewie 55 Zielona szkoła w Brachlewie 54 Zielona szkoła w Brachlewie 53 Zielona szkoła w Brachlewie 52 Zielona szkoła w Brachlewie 51 Zielona szkoła w Brachlewie 50 Zielona szkoła w Brachlewie 49 Zielona szkoła w Brachlewie 48 Zielona szkoła w Brachlewie 47 Zielona szkoła w Brachlewie 46 Zielona szkoła w Brachlewie 45 Zielona szkoła w Brachlewie 44 Zielona szkoła w Brachlewie 43 Zielona szkoła w Brachlewie 42 Zielona szkoła w Brachlewie 41 Zielona szkoła w Brachlewie 40 Zielona szkoła w Brachlewie 39 Zielona szkoła w Brachlewie 38 Zielona szkoła w Brachlewie 37 Zielona szkoła w Brachlewie 36 Zielona szkoła w Brachlewie 35 Zielona szkoła w Brachlewie 34 Zielona szkoła w Brachlewie 33 Zielona szkoła w Brachlewie 32 Zielona szkoła w Brachlewie 31 Zielona szkoła w Brachlewie 30 Zielona szkoła w Brachlewie 29 Zielona szkoła w Brachlewie 28 Zielona szkoła w Brachlewie 27 Zielona szkoła w Brachlewie 26 Zielona szkoła w Brachlewie 25 Zielona szkoła w Brachlewie 24 Zielona szkoła w Brachlewie 23 Zielona szkoła w Brachlewie 22 Zielona szkoła w Brachlewie 21 Zielona szkoła w Brachlewie 20 Zielona szkoła w Brachlewie 19 Zielona szkoła w Brachlewie 18 Zielona szkoła w Brachlewie 17 Zielona szkoła w Brachlewie 16 Zielona szkoła w Brachlewie 15 Zielona szkoła w Brachlewie 14 Zielona szkoła w Brachlewie 13 Zielona szkoła w Brachlewie 12 Zielona szkoła w Brachlewie 11 Zielona szkoła w Brachlewie 10 Zielona szkoła w Brachlewie 9 Zielona szkoła w Brachlewie 8 Zielona szkoła w Brachlewie 7 Zielona szkoła w Brachlewie 6 Zielona szkoła w Brachlewie 5 Zielona szkoła w Brachlewie 4 Zielona szkoła w Brachlewie 3 Zielona szkoła w Brachlewie 2 Zielona szkoła w Brachlewie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.