Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Czwartek, 20 czerwca 2024
Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
pochmurno
12°C

Narodowe Święto Konstytucji 3 maja

Ocena 0/5

Tegoroczny maj upłynął w naszej społeczności szkolnej pod znakiem wydarzeń patriotycznych.

Minęło już 233 lat od radosnego majowego poranka, kiedy wołano: „WIWAT KRÓL! WIWAT SEJM! WIWAT WSZYSTKIE STANY!”. Z tej okazji, jak co roku, w GCKB w Mikołajkach Pomorskich odbyły się uroczystości związane z majowymi świętami.

W rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja uczniowie ze sztandarem wzięli udział w uroczystej Mszy Świętej w Parafii Św. Antoniego.

03.05 2024 roku przedstawiciele naszej społeczności szkolnej wraz z panią Dyrektor Joanną Żywicką złożyli kwiaty pod pomnikiem, by chwilę później w GCKB przedstawić montaż słowno – muzyczny. Uczniowie zaprezentowali zebranej widowni rys historyczny, związany z obchodami świąt majowych, w tym piękny układ taneczny oraz wiersze i piosenki. Przedstawiono również uaktualnioną  prezentację, w której ukazano najnowsze i najważniejsze wydarzenia historyczne i społeczne dotyczące naszej „Małej Ojczyzny”  - w tym nadanie imienia szkole. Była to wzruszająca i pouczająca uroczystość.

Dnia 08.05.2024 montaż słowno – muzyczny został przedstawiony wszystkim uczniom i nauczycielom naszej szkoły. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się układ taneczny z serduszkami wykonany przez uczniów klas I – IV, przygotowany w ramach zajęć świetlicy szkolnej p. Organizatorka – Marzena Dobrzyńska - składa wszystkim uczniom i nauczycielom serdeczne podziękowania za wyrozumiałość i pomoc w przygotowaniu przedstawienia. Szczególne podziękowanie Pani Katarzynie Goik za przygotowanie piosenek.

Galeria zdjęć

Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 28 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 27 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 26 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 25 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 24 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 23 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 22 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 21 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 20 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 19 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 18 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 17 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 16 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 15 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 14 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 13 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 12 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 11 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 10 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 9 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 8 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 7 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 6 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 5 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 4 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 3 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 2 Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.