Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 28 maja 2024
Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
pochmurno
15°C

Tydzień matematyczno-przyrodniczy

Ocena 0/5

W naszej szkole po raz drugi odbył się Tydzień Matematyczno - Przyrodniczy. Wydarzenie to ma na celu promowanie przedmiotów matematycznych i przyrodniczych.

Pierwszego dnia odbył się dzień geograficzny. Uczniowie tego dnia mieli za zadanie ubrać się w stroje ludności zamieszkującej kraj który wcześniej wylosowali, przynieść danie regionalne tego kraju lub przynieść coś co jest cechą tego kraju, jak również wykonać plakaty wylosowanego państwa.

Dzień drugi należał do przedmiotów biologia i chemia. Tego dnia uczniowie mogli oglądać różne ciekawe preparaty pod mikroskopem, obejrzeć model anatomiczny człowieka, zbudować cząsteczki substancji chemicznych.

Trzeciego dnia górowały przedmioty fizyka i matematyka. Tego dnia postawiliśmy na zamianę jednostek matematycznych i fizycznych. Uczniowie musieli szukać po szkole swojej "drugiej połówki" czyli podstawowa jednostka musiała się znaleźć z jednostką zamienioną.

Tydzień ten przyniósł wszystkim wiele radości, wiedzy i ciekawych doświadczeń zarówno uczniom jak i nauczycielom.      

Galeria zdjęć

Tydzień matematyczno-przyrodniczy 11 Tydzień matematyczno-przyrodniczy 10 Tydzień matematyczno-przyrodniczy 9 Tydzień matematyczno-przyrodniczy 8 Tydzień matematyczno-przyrodniczy 7 Tydzień matematyczno-przyrodniczy 6 Tydzień matematyczno-przyrodniczy 5 Tydzień matematyczno-przyrodniczy 4 Tydzień matematyczno-przyrodniczy 3 Tydzień matematyczno-przyrodniczy 2 Tydzień matematyczno-przyrodniczy 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.