Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 21 lipca 2024
Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
pochmurno
25°C

Zakończenie projektu ,,Pomorskie Żagle Wiedzy – Partnerstwo Gminy Kosakowo”

Ocena 0/5

Coraz bardziej zbliżamy się do zakończenia projektu ,,Pomorskie Żagle Wiedzy – Partnerstwo Gminy Kosakowo”, który powstał w oparciu o treści edukacji morskiej 
i żeglarskiej dla uczniów szkoły podstawowej. Zgodnie z zaplanowanym harmonogramem projektu, w tegorocznym semestrze letnim zostały kontynuowane zajęcia i warsztaty pozalekcyjne, kształtujące kluczowe kompetencje z edukacji morskiej jak i żeglarskiej. Dzięki dofinansowaniu z projektu, szkoła została doposażona w nowoczesne materiały dydaktyczne, biurowe i plastyczne, niezbędne do realizacji różnorodnych zajęć. Ponadto uczniowie 
w dalszym ciągu uczestniczyli w praktycznych zajęciach z żeglarstwa, podczas których przybliżono im tajniki tego zawodu. W II semestrze odbyły się także dwa pikniki naukowo-żeglarskie (Wejherowo i Puck) oraz zajęcia wyjazdowe z doradztwa zawodowego, w ramach których odwiedzono Uniwersytet Morski w Gdyni, Wydział Mechaniki Morskiej oraz Stację Ratownictwa Morskiego w Stegnie. Na terenie naszej szkoły odbyły się również spotkania w ramach stacjonarnego doradztwa zawodowego, które poprowadziły panie z PUP/ Powiatowego Urzędu Pracy oraz przedstawiciele Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.  

Projekt przyniósł nam niezliczenie wiele korzyści, szczególnie płynących z bogatej oferty zadań programowych. Poprzez aktywne uczestnictwo w tych formach zajęć, nie podlega wątpliwości fakt, że każdy uczeń:

  • zna podstawowe informacje o morzu i żeglarstwie,

  • umie bezpiecznie zachowywać się na wodzie,

  • zna tradycje morskie, obrzędy oraz etykietę żeglarską,

  • zna morskie dziedzictwo kulturowe Pomorza, ma świadomość specyfiki regionu,

  • szanuje morze oraz pracę ludzi morza,

  • jest zainteresowany rozwijaniem pasji związanych z morzem.    

                              
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia poniższej relacji fotograficznej z odbytych form aktywności w tym semestrze.                                               

Projekt pn. „Pomorskie Żagle Wiedzy- Partnerstwo Gminy Kosakowo” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu  Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Galeria zdjęć

Podsumowanie Pomorskie Żagle Wiedzy 17 Podsumowanie Pomorskie Żagle Wiedzy 16 Podsumowanie Pomorskie Żagle Wiedzy 15 Podsumowanie Pomorskie Żagle Wiedzy 14 Podsumowanie Pomorskie Żagle Wiedzy 13 Podsumowanie Pomorskie Żagle Wiedzy 12 Podsumowanie Pomorskie Żagle Wiedzy 11 Podsumowanie Pomorskie Żagle Wiedzy 10 Podsumowanie Pomorskie Żagle Wiedzy 9 Podsumowanie Pomorskie Żagle Wiedzy 8 Podsumowanie Pomorskie Żagle Wiedzy 7 Podsumowanie Pomorskie Żagle Wiedzy 6 Podsumowanie Pomorskie Żagle Wiedzy 5 Podsumowanie Pomorskie Żagle Wiedzy 4 Podsumowanie Pomorskie Żagle Wiedzy 3 Podsumowanie Pomorskie Żagle Wiedzy 2 Podsumowanie Pomorskie Żagle Wiedzy 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.